OM OSS

Vi kan love deg ærlighet, forutsigbarhet og høy kvalitet

Loyalty er en nordisk leverandør av kundeservice, møtebooking og callsenter

Vi har kontorer i Oslo og Stockholm med over 280 ansatte.

Loyalty er den tidligere TM-avdelingen til Bring Dialog Norge og startet virksomheten allerede i 1995. Vi har sentrale lokaler i Sandakerveien i Oslo og på Solna Torg i Stockholm.

For å kunne levere den beste løsningen til våre kunder har vi tre kjerneverdier som kjennetegner alt vi gjør:

Redelighet

Vi er ærlige, og vi tar ansvar. Som organisasjon skal vi alltid kunne stå for det vi sier og det vi gjør.

Trygghet

Loyalty skal gjennom arbeidsinnsats og holdninger alltid være en trygg arbeidsplass for våre ansatte og en trygg leverandør for våre kunder.

Struktur

Vi vet at dersom vi skal lykkes med ledelse og utvikling av unge mennesker, og levere den kvaliteten vi er stolte av, må god struktur være et fundament. Hele vår organisasjonskultur er bygget på gode og innarbeidede rutiner.

Selskapsinformasjon

Loyalty AS org.nr. 992 865 628

Loyalty Customer Service AS org.nr. 915 379 761

Våre ansatte

Elise Samuelsen

Elise Samuelsen

HR-ansvarlig

T: +47 418 46 306

E: elise.samuelsen@loyalty.no

CEC9438

Kenneth Eriksen

Salgsansvarlig

T: +47 932 86 295

E: kenneth.eriksen@loyalty.no

Nina Cengic

Nina Cengic

Kvalitetsansvarlig

T: +47 916 83 782

E: nina.cengic@loyalty.no

Christopher Nielsen

Christopher Nielsen

Kundeansvarlig / Kundesenter

T: +47 975 81 918

E: christopher.nielsen@loyalty.no

CEC8375

Rune Larsen

Daglig leder / Callsenter

T: +47 926 31 294

E: rune.larsen@loyalty.no

Frida Birgersson

Frida Birgersson

Prosjektleder

T: +47 450 67 309

E: frida.birgersson@loyalty.no

Christian Habbestad

Christian Habbestad

Daglig leder / Kundeservice

T: +47 936 86 747

E: christian.habbestad@loyalty.no

Malin Wien redigert 4

Malin Wien

Møtebooker

T: +47 476 36 019

E: malin.wien@loyalty.no

Sara Arneberg 10

Sara Elisabeth Arneberg

Økonomiansvarlig

T: +47 406 17 430

E: sara.arneberg@loyalty.no

CEC8434

Jørn Rossing

Partner / Kundeansvarlig

T: +47 907 74 617

E: jorn.rossing@loyalty.no

Iben Harila redigert 6

Iben Renate Harila

Avdelingsleder / Kundeservice

T: +47 466 73 105

E: iben.harila@loyalty.no

CEC8900

Sindre S Sæther

Partner / CTO

T: +47 470 27 833

E: sindre.saether@loyalty.no

CEC8727

Morten Gürrich-Holm

Kundeansvarlig

T: +47 907 74 617

E: morten.gurrich-holm@loyalty.no

Kamilla Ottestad redigert 2

Kamilla Ottestad

Kvalitetsansvarlig / Kundeservice

T: +47 993 92 439

E: kamilla.ottestad@loyalty.no

Martin Bratterud

Martin Bratterud

Prosjektleder / Callsenter

T: +47 934 89 777

E: martin.bratterud@loyalty.no

Anton Olovsson 3

Anton Olovsson

VD Loyalty Nordic

T: +46 73 314 36 83

E: anton.olovsson@loyaltynordic.se

Martin Nilsson 4

Martin Nilsson

Partner / Avelingsleder

T: +46 72 017 68 99

E: martin.nilsson@loyaltynordic.se

Amanda Erlandsson 6

Amanda Erlandsson

Teamleder

T: +46 70 280 72 55

E: amanda.erlandsson@loyaltynordic.se